انجام پایان نامه داده کاوی,پروژه داده کاوی

انجام پایان نامه داده کاوی

داده کاوی علم استخراج اطلاعات و داده های مورد نیاز از حجم زیادی از داده ها می باشد.داده کاوی در بسیاری از علوم دانشگاهی از جمله: مهندسی نرم افزار،مهندسی صنایع،مهندسی پزشکی،مخابرات،مدیریت و… کاربردهای فراوانی دارد.انجام پایان نامه نرم افزار،انجام پایان نامه صنایع و… در زمینه داده کاوی علاوه بر کاربردهای پژوهشی،کابردهای صنعتی نیز دارد.

دانشجویان این رشته ها بعضا موضوعات داده کاوی را جهت انجام پایاننامه های خود انتخاب می نمایند.تکنیکها و الگوریتمهای زیادی جهت انجام پایان نامه داده کاوی وجود دارد که مهم ترین عامل در انتخاب روش انجام پایان نامه ،نوآوری و عدم تکراری بودن روش می باشد.

علاوه بر استخراج اطلاعات داده کاوی به پیش بینی نیز کمک می نماید.به همین دلیل موضوعات داده کاوی در تعیین و پیش بینی تحلیل های آینده مورد استفاده قرار می گیرند.

الگوریتم ها و نرم افزار انجام پایان نامه و پروژه داده کاوی

از الگوریتم ژنتیک،شبکه عصبی،الگوریتم مورچگان،الگوریتم درخت تصمیم و چندین و چند روش دیگر جهت انجام پایان نامه های داده کاوی استفاده می شود.تسلط و شناخت الگوریتم های داده کاوی برای دانشجویانی که قصد انجام پایان نامه در این زمینه را دارند بسیار مهم و ضروری می باشد.یکی از نرم افزارهای تخصصی پروژه های داه کاوی ،نرم افزار MATLAB  می باشد.

از کاربردهای داده کاوی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پیش بینی قیمت نفت و گاز با استفاده از داده کاوی

تعیین الگوهای خرید مشتریان با استفاده از داده کاوی

تشخیص بیماری ها از روی تصاویر پزشکی با استفاده از داده کاوی

تعیین سبد خرید مشتریان در علوم مدیریت و مهندسی صنایع

تعیین نوع رفتار بیماری در آینده

تحلیل ریسک و برآورد حق بیمه با استفاده از داده کاوی

این موارد تنها بخش کوچکی از موضوعات داده کاوی به منظور انجام پایان نامه می باشد.به منظور مشاوره و ثبت درخواست خود می توانید با ما تماس بگیرید.

انجام پایان نامه

متخصصین داده کاوی آموزشیار در رشته های مهندسی کامپیوتر،مهندسی صنایع و مدیریت خدمات انجام و مشاوره پایان نامه داده کاوی را با کیفیت بالا و هزینه منطقی و پایین پشتیبانی می نمایند.آموزش نرم افزارهای تخصصی داده کاوی و انجام پایان نامه های تخصصی داده کاوی را از ما بخواهید.

شماره های تماس:

44001391

44972298

بنر e1478171741928 انجام پایان نامه داده کاوی,پروژه داده کاوی

انجام پایان نامه مهندسی

دپارتمان تخصصی انجام پایان نامه آموزشیار