انجام پایان نامه مدیریت مالی

بدون شک مدیریت مالی یکی از برترین و تخصصی ترین گرایش های مدیریت می باشد.و پایان نامه مدیریت مالی هم به همان نسبت تخصصی میباشد . این گرایش تا قبل از سال 1381 یکی از گرایش های مدیریت بازرگانی محسوب میشد.اما با افزایش دانش در زمینه مدیریت مالی و نیاز به پرورش مدیران مالی با دانش خود به عنوان گرایشی مستقل که چندین زیرشاخه تخصصی دارد در دانشگاهها تدریس میشود.

اهداف تشکیل گرایش مدیریت مالی

Slide2 انجام پایان نامه مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت مالی

هدف از گرایش مدیریت مالی پرورش نیروها و مدیران متخصص مدیریت مالی  و آشنا به سبکهای نوین مدیریتی می باشد.

انجام پایان نامه مدیریت مالی

مدیریت مالی متفاوت ترین گرایش مدیریت می باشد و انجام پایان نامه مدیریت مالی نیاز به تخصص و دانش در این زمینه دارد.آموزشیار با در اختیار داشتن برترین محققین مدیریت مالی دانشجویان را در جهت انجام پایان نامه مدیریت مالی,نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت مالی,نگارش مقالات مدیریت مالی,انجام تز دکتری مدیریت مالی,مشاوره پایان نامه مدیریت مالی یاری می رساند.به دلیل اینکه مباحث تخصصی مدیریت مالی در سایر گرایش های مدیریت به صورت جامع آموزش داده نمیشود فقط محققینی قادر به انجام پایان نامه های مدیریت مالی هستند که فارغ التحصیل گرایش مدیریت مالی باشند.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت مالی

آموزشیار انجام پایان نامه های مدیریت مالی در گرایش های زیر را پشتیبانی می نماید:

انجام پایان نامه مهندسی مالی و مدیریت ریسک

انجام پایان نامه مدیریت مالی گرایش بانکداری

انجام پایان نامه مدیریت مالی گرایش بیمه

انجام پایان نامه مدیریت مالی گرایش حقوق مالی

ما از مرحله تعیین موضوع پایان نامه مدیریت مالی مشاوره و راهنمایی خود را آغاز می کنیم.تعیین رایگان موضوع تخصصی و به روز مدیریت مالی برای دانشجویان این رشته انجام میگیرد.سپس نگارش پروپوزال مدیریت مالی و در ادامه تحلیل ها  و تکمیل پایان نامه مدیریت مالی انجام میگیرد.

ارائه موضوع مدیریت مالی به صورت کاملا رایگان برای دانشجویان عزیز انجام می شود و شما می توانید با برقراری ارتباط مستقیم با متخصصین و محققین مدیریت مالی آموزشیار خود را در جهت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مالی آماده نمایید .

ثبت درخواست انجام پایان نامه مدیریت مالی

به منظور ثبت درخواست انجام پایان نامه و نگارش پروپوزال مدیریت مالی با آموزشیار تماس بگیرید

44001392

44001391

44972298

 

Email:  amuzeshyargroup@yahoo.com

amuzeshyargroup@gmail.com

Save