انجام پایان نامه زیست شناسی

انجام پایان نامه زیست شناسی و انجام پایان نامه ژنتیک توسط گروه پژوهشی آموزشیار.

زیست شناسی از جمله کهن ترین علوم دنیا است.

پیشینیان علاوه بر آنکه برای کشف قوانین طبیعی مربوط به موجودات زنده بسیار مشتاق بودند، از این دانش برای پیشبرد و بهبود وضعیت زندگی خود نیز بهره می­بردند.

مجموعه تلاش­های بسیاری از دانشمندان در چند دهه گذشته باعث تولد شاخه جدیدی در علم زیست شناسی شده که تحول چشم­گیری در این علم بوجود آورده است.

اگرچه تنها در حدود یک صده از تولد دانش ژنتیک می­گذرد، سرعت تحول در این شاخه از زیست شناسی تا اندازه است که ما امروزه با انفجاری از دانسته­ ها و اکتشافات در این علم روبرو هستیم.

تا آنجا که بسیاری از دانشمندان معتقدند که این دانش آینده دنیا را به طور کلی تغییر خواهد داد.

زیست­شناسی با توجه به با بخش های متنوع آن شامل گرایش­ های مختلفی از جمله علوم سلولی و مولکولی، ژنتیک، زیست فناوری (بیوتکنولوژی)، میکروبیولوژی، بیوشیمی، علوم جانوری، علوم گیاهی و … است.

پایان نامه زیست شناسی

گروه پژوهشی آموزشیار با بهره گیری از متخصصان بسیار مجرب در تمامی گرایشها و زمینه های علم زیست شناسی، بویژه گرایش­های سلولی و مولکولی، ژنتیک (انسانی، جانوری، گیاهی)، زیست فناوری (بیوتکنولوژی- انسانی، جانوری، گیاهی) و میکروبیولوژی و …، آماده راهنمایی دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و انجام پایان نامه زیست شناسی می باشد.

در صورت نیاز بخش های آزمایشگاهی مربوط به پایان نامه نیز برای دانشجویان عزیز انجام شده و آموزش کامل و جزء به جزء به ایشان داده خواهد شد.

برخی از عناوین پیشنهادی انجام پایان نامه زیست شناسی و ژنتیک آموزشیار به شرح زیر است:

پایان نامه کارشناسی ارشد زیست شناسی و ژنتیک

ژنتیک انسانی، بیوتکنولوژی جانوری، زیست سلولی و مولکولی,انجام پایان نامه زیست شناسی

  • تعیین ارتباط پلی مورفیسم ژن­های مختلف نظیر TNF-α، اینترلوکین 1، 6، 10، 12، 18 و یا … با استعداد ابتلا به انواع بیماری­ها مانند انواع عفونت­ها مثل هپاتیت، آلزایمر، انواع سرطان و یا هر بیماری دیگر … از طریق روش PCR-RFLP
  • انجام پایان نامه در زمینه بررسی اثر مهارکنندگی انواع گیاهان دارویی (گیاهانی پیشنهاد خواهد شد که تا به حال کار نشده باشند) بر رده­های سلولی انواع سرطان­های انسانی و جانوری

انجام پایان نامه ژنتیک

ژنتیک گیاهی، بیوتکنولوژی گیاهی

  • تعیین تنوع ژنتیکی گیاهان مختلف (گندم، جو، ذرت و ….، گیاهان دارویی، گیاهان زینتی و … گیاهانی پیشنهاد خواهد شد که تا به حال کار نشده باشند) از طریق صفات مورفولوژیک، فیزیولوژیک و نشانگرهای مولکولی (SSR, ISSR, cpSSR, RAPD, AFLP).
  • تعیین ارتباط تنوع ژنتیکی (گندم، جو، ذرت و ….، گیاهان دارویی، زینتی و …) با تنش­های محیطی (تنش خشکی، شوری، سرما، گرما و …) از طریق صفات مورفولوژیک، فیزیولوژیک و نشانگرهای مولکولی (SSR, ISSR, RAPD, AFLP).
  • انجام پایان نامه تعیین رابطه بین ساختار تنوع ژنتیکی و جغرافیایی جمعیت­های گیاهان مختلف (زراعی، بومی، وحشی) (گندم، جو، ذرت و ….، گیاهان دارویی، گیاهان زینتی و … گیاهانی پیشنهاد خواهد شد که تا به حال کار نشده باشند براساس نشانگرهای بیوشیمیایی و مولکولی (SSR, ISSR, cpSSR, RAPD, AFLP).
  • تعیین نحوه توارث صفات مورفولوژیک، فیزیولوژیک و … مرتبط با تنش خشکی، شوری و … در جو، گندم و یا هر محصول دیگر.
  • تعیین نحوه توارث و مکان یابی ژن های کنترل کننده صفات کمی در گیاهان مختلف
  • مكان‌يابي QTLهاي كنترل‌كننده انواع صفات مهم زراعی (صفات مورفولوژیک، فیزیولوژیک و …) و در گیاهان مختلف.
  • انجام پایان نامه مکان یابی نواحی ژنومی مرتبط با تنش­های محیطی از جمله خشکی، شوری در گیاهان مختلف

Slide11 انجام پایان نامه زیست شناسی و ژنتیک