انجام پایان نامه

 

شماره های تماس:

44001391

44972298

44001392

ایمیل:

amuzeshyargroup@yahoo.com

amuzeshyargroup@gmail.com

 

با آموزشیار قدم آخر تحصیلات را محکم بردارید.

گروه آموزشیار ارائه دهنده خدمات تخصصی مشاوره نگارش و  انجام پایان نامه , پروژه های دانشجویی و نگارش مقالات و پروپوزال

با بهره گیری از دانش متخصصان و محققین دکتری دانشگاه های برتر ایران از سال 1391 خدمات انجام پایان نامه در کلیه مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری را به دانشجویان عزیز ارائه می دهد

و از این حیث جز قدیمی ترین و با سابقه ترین ها درزمینه ی انجام پایان نامه است.

تلاش ما بر این بوده که با استفاده از دانش و تجربه نخبگان و استعدادهای برتر که همگی فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر هستند، خدمات خود را با بهترین کیفیت و پشتیبانی کامل به مخاطبان خود ارائه دهیم.

رضایت دانشجویان سابق و فعلی آموزشیار از پایان نامه ها و پروژه های انجام شده بهترین رزومه برای ما می باشد.انجام پایان نامه به صورت گام به گام و مرحله به مرحله صورت میگیرد و دانشجویان کاملا در جریان انجام پایان نامه در همه مراحل قرار دارد و کاملا توجیه خواهد شد.انجام پایان نامه و نگارش مقالات,انجام شبیه سازی تخصصی پایان نامه را به ما بسپارید.

بنر جدید 2 مشاوره انجام پایان نامه

انجام پایان نامه

مشاوره انجام پایان نامه

پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری ثمره تحصیل دانشجو در این مقاطع میباشد. یک پایان نامه بیانگر سطح دانش و توان یادگیری یک دانشجو پس از اتمام تحصیلات میباشد.پس برای محک علم دانشجو بسیار اهمیت دارد.

انتخاب موضوع پایان نامه

انتخاب موضوع پایان نامه کلیدی ترین آیتم در نگارش و ارائه یک پایان نامه موفق میباشد . ما در دپارتمان های تخصصی هر رشته برترین ها را بکار گرفته ایم تا بهترین مشاور شما در جهت انتخاب موضوع مناسب برای پایان نامه شما باشند . دانشجوی گرامی موضوع پایان نامه خود را متناسب با توان علمی خود انتخاب نمایید .

نگارش پایان نامه

تهیه یک پایان نامه در مرجع تخصصی پایان نامه بر اساس رشته تحصیلی و زیر نظر اساتید برتر دانشگاه های کشور که از برترین های رشته شما هستند انجام میشود. فرض کنید در رشته مهندسی مکانیک مشغول به تحصیل هستید. و گرایش تخصصی شما طراحی کاربردی می باشد .ما علاوه بر در نظر گرفتن رشته و گرایش زیرشاخه ای که برای انجام پایان نامه مدنظر دارید را نیز مدنظر قرار می دهیم..به این صورت محقق و متخصصی برای انجام پروژه و پایان نامه و پشتیبانی شما تعیین می شود که در زمینه ی مذکور تخصص داشته باشد.به این ترتیب پایان نامه شما با کیفیت بالا انجام میشود و پشتیبانی و آموزش ما دقیق تر و تخصصی انجام میشود.انجام پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد,مشاوره انجام پایان نامه,مشاوره انجام پایان نامه دکتری

قیمت مشاوره پایان نامه

پایان نامه به عنوان اثر پژوهشی شناخته میشود، تعیین میزان هزینه با توجه به زمان مشاوره و مدت زمان اجرای پروژه و پایان نامه و همچنین کیفیت انجام تعیین می شود.

هزینه انجام پایان نامه با پایان نامه ی دیگر متفاوت است.نرم افزار انجام پایان نامه و پروپوزال تصویب شده در تعیین قیمت نقش اساسی دارند.

پایان نامه کپی شده ارزشی ندارد

به این نکته توجه کنید که یک پایان نامه کپی شده هیچ ارزشی ندارد .

پایان نامه ای که قبلا در جایی ارائه شده و در سیستم دانشگاهی ثبت شده باشد هرگز قابل استفاده مجدد نخواهد بود و ارزش آن فقط برای ایده گرفتن برای پژوهش های آتی خواهد بود.

عوامل تعیین کننده قیمت پایان نامه

کیفیت پایان نامه،پروپوزال تصویب شده,روش اجرای پروژه,اهداف انجام پایان نامه,فرضیات پایان نامه و سوالات اصلی تحقیق،عوامل مهم در تعیین هزینه انجام پایان نامه می باشند.ساعات مشاوره و آموزش نیز بر قیمت تاثیر دارند.

خدمات انجام پایان نامه

با تکیه بر دانش متخصصین و محققین خود توانسته ایم خدمات انجام پایان نامه ،نگارش پروپوزال و مقاله،انجام پروژه را به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری ارائه نماییم.تجربه چندین ساله متخصصین خود را در اختیار دانشجویان علاقه مند قرار داده ایم تا علاوه بر افزایش اطلاعات و تجارب دانشجویان،رضایت ایشان را به دنبال داشته باشد.

خدمات انجام پایان نامه عمران

خدمات انجام پایان نامه عمران سازه , انجام پایان نامه و پروژه دانشجویی عمران گرایش آب ,انجام پایان نامه عمران خاک و پی , عمران زلزله و………. با کیفیت بالا و قیمت مناسب و استفاده از نرم افزارهای تخصصی مهندسی عمران را از ما بخواهید

خدمات انجام پایان نامه صنایع

دانشجویان گرایشهای مهندسی صنایع در تمامی مقاطع کاردانی , کارشناسی , ارشد و دکتری ،توسط محققین انجام پایان نامه صنایع آموزشیار پشتیبانی می شوند.

موضوعات انجام پایان نامه

ما در مرجع تخصصی پایان نامه آماده ارائه انواع پایان نامه و انجام آنها در موضوعات مختلفی هستیم .

تقریبا سعی کرده ایم تمامی رشته های تحصیلی را در تمامی مقاطع با بکار گیری اساتید برجسته آن موضوع انجام دهیم .

موضوعاتی که در آنها تبحر داریم و آماده ارائه خدمات پایان نامه , انجام پروژه های دانشجویی و نگارش مقاله هستیم به شرح زیر است.مشاوره انجام پایان نامه

 دسته بندی موضوعات انجام پایان نامه

موضوع انجام پایان نامه علوم انسانی: روانشناسی , علوم اجتماعی , حقوق و علوم سیاسی

انجام پایان نامه علوم پایه شامل موضوعات  ریاضی , فیزیک و شیمی

انجام پایان نامه با موضوعات پزشکی , دندانپزشکی و دامپزشکی

مشاوره انجام پایان نامه

گروه آموزشیار با بهره گیری از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع دکتری از دانشگاه های برتر ایران، آماده ارائه مشاوره انجام پایان نامه به دانشجویان سراسر ایران و راهنمایی آن ها جهت انجام پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد،نگارش پروپوزال، انجام پروژه کارشناسی و سایر پروژه های دانشجویی با کیفیت بهتر است.

گروه پژوهشی آموزشیار با چندین سال سابقه و با انجام و مشاوره ی پایان نامه های مقاطع مختلف تحصیلی تخصص چشمگیری در این امر دارد و حتی پروژه ها و پایان نامه های درخواستی از سایر موسسات را نیز پشتیبانی می کند.

قرارداد انجام پایان نامه ارشد

بعد از بررسی تخصصی درخواست شما برای انجام پایان نامه و نگارش پروپوزال،تمامی مراحل و شرایط در قراردادی که بین آموزشیار و دانشجو منعقد می گردد ذکر خواهد شد و ما به تمامی تعهدات خود در انجام پایان نامه ی شما پایبند هستیم.قرارداد ها به صورت حضوری و در صورتی که مراجعه حضوری امکان پذیر نباشد آنلاین منعقد می گردد.رضایت و موفقیت شما هدف ماست.درخواست خود را در قسمت ثبت سفارش یا ثبت درخواست انجام پایان نامه ثبت نمایید یا مستقیما از  طریق ایمیل های آموزشیار ارسال نمایید، بعد از بررسی در اسرع وقت به شما پاسخ داده خواهد شد.

هزینه مشاوره انجام پایان نامه

پایان نامه اثری پژوهشی است و هزینه های مشاوره انجام پایان نامه متناسب با رشته تحصیلی , موضوع و…. عوامل متعدد دیگری تحت تاثیر قرار میگیرد .

پایان نامه که توسط دانشجویان تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری به عنوان نتیجه ی چندسال تحصیل ایشان در دانشگاه ارائه میشود که بدون شک از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در واقع پایان نامه نشان دهنده ماحصل تحصیل شما می باشد.

و شاید تاثیر کیفیت آن زمانی برای شما معلوم شود که در اداره یا سازمانی استخدام شوید و در آنجا اثر علمی شما یعنی پایان نامه انجام شده نماینده علم شما در رشته مربوطه است.

هزینه و قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

تعیین قیمت و تعرفه انجام خدمات پایان نامه ارشد بستگی زیادی به رشته و گرایش تحصیلی و البته پایان نامه ارشد دارد . بهترین قیمت و کمترین هزینه انجام پایان نامه ارشد و سایر مقاطع تحصیلی با بهره گیری از اساتید مجرب و برگزیده دانشگاهی کشور را به شما ارائه میدهیم.

انجام پایان نامه مهندسی

پایان نامه های فنی مهندسی به علت پیچیدگی های خاصی موضوعی و نیاز به استفاده از نرم افزار های شبیه ساز عمدتا هزینه انجام بالاتری نسبت به سایر پایان نامه ها دارند.

هزینه دقیق انجام پایان نامه دانشجویی

انجام پایان نامه ها و پروژه های دانشجویی و دانشگاهی تخصصی هزینه های به مراتب کمتری از انجام پایان نامه کلاسیک دارد. طیف گسترده ای از خدمات را در بر میگیرند و نمیتوان بازه قیمتی دقیقی برای آن تعیین کرد . صرفا میتوان چندین ملاک را برای براورد و تعیین هزینه های خدمات انجام پروژه دانشجویی در نظر گرفت.

موارد مهم مشاوره انجام پایان نامه

توجه! موارد کلیدی که در انجام پایان نامه و نگارش مقاله باید به آنها توجه کرد و در کیفیت موثر هستند:حتما باید انجام پایان نامه شما توسط متخصص گرایش شما صورت بگیرد.انجام پایان نامه باید با بهره گیری از منابع به روز تحقق یابد.کیفیت انجام پایان نامه را رفرنس ها و نوآوری آن مشخص می نماید.تحلیل نرم افزاری،شبیه سازی،پیاده سازی و… باید حتما به دانشجو آموزش داده شود چون در روز دفاع از این بخش سوالات پیچیده ای پرسیده خواهد شد.

مزیت مشاوره انجام پایان نامه

هرچه پایان نامه ی انجام شده قوی تر و با کیفیت تر باشد دانشجو می تواند بهره برداری بهتری از آن داشته باشد.علاوه بر کسب نمره بالا می توانید اقدام به استخراج مقاله ی معتبر،ادامه ی تحصیلات در مقاطع بالاتر و حتی استفاده های صنعتی از آن داشته باشد.

مراحل تکمیل انجام پایان نامه

برای انجام پایان نامه ابتدا بر اساس مقالات روز  isi به عنوان رفرنس و مقاله بیس موضوع مشخص میشود
نگارش پروپوزال پایان نامه بر اساس فرمت مورد پذیرش دانشگاه
نگارش فصول مقدمه و پیشینه تحقیق پایان نامه
نگارش فصل نوآوری و روش اصلی انجام پایان نامه
انجام کلیه ی کارهای نرم افزاری, انجام شبیه سازی و انجام پیاده سازی و تحلیل مربوط به انجام پایان نامه و نتیجه گیری
در مرحله ی بعد با نظر و بنا به خواست متقاضی استخراج مقالات علمی پژوهشی و isi صورت میگیرد

photo 2016 06 16 15 34 21 مشاوره انجام پایان نامه

پایان نامه ارشد

مقاطع ارشد در کلیه گرایش ها و رشته های تحصیلی در زمینه پایان نامه و خدمات انجام و نگارش پایان نامه را از کارشناسان بررسی و مشاوره پایان نامه ارشد آموزشیار بخواهید . با بیش از 10 سال قدمت و سابقه درخشان در امر نگارش پایان نامه ارشد آماده خدمات دهی با سرعت بالا هستیم .

انجام پایان نامه ارشد

پایان نامه مقاطع ارشد در کلیه رشته ها و گرایش های تحصیلی با بهره گیری از اساتید مجرب و کارکشته رشته های درسی و تحصیلی مورد نظر شما انجام میگیرد . لازم به ذکر اینکه بهترین قیمت انجام پاران نامه ارشد را در تهران و شهرستان ها از ما بخواهید

موضوعات و رشته های انجام پایان نامه ارشد

انجام پایان نامه ارشد مهندسی برق

انجام پایان نامه ارشد مکانیک

انجام پایان نامه ارشد مهندسی شیمی

انجام پایان نامه ارشد عمران

انجام پایان نامه ارشد مدیریت

انجام پایان نامه ارشد حسابداری

انجام پایان نامه معماری

انجام پایان نامه ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

انجام پایان نامه کامپیوتر

انجام پایان نامه مهندسی صنایع

مساوره انجام پایان نامه ارشد کشاورزی

انجام پایان نامه جغرافیا

مشاوره انجام پایان نامه  کارشناسی ارشد و دکتری علوم تربیتی

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی

پایان نامه ارشد و پایان نامه دکتری علوم سیاسی

انجام پایان نامه ارشد تحلیل آماری با spss و سایر نرم افزارهای تحلیل آماری

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

photo 2016 06 16 15 34 33 مشاوره انجام پایان نامه

انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد

برای انجام پایان نامه  و انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد به صورت اصولی در ابتدا با توجه به زمینه ی کاری و پژوهشی استاد راهنمای دانشجو و با توجه به علاقه و زمینه های مورد نظر خود متقاضی موضوعات به روز در زمینه های تخصصی هر رشته را به همراه مقاله بیس برگرفته شده از ژورنال های معتبر در اختیار دانشجو قرار می دهیم.انتخاب موضوعات توسط متقاضی کاملا آزاد بوده و هر کدام از موضوعات را که مورد نظر ایشان باشد به عنوان موضوع پایان نامه انتخاب میشود.

تعیین موضوع تا تایید نهایی پایان نامه های کارشناسی ارشد

این نکته قابل ذکر است که مرحله ی تعیین موضوع تا تایید نهایی یک موضوع مناسب ادامه میابد,هرچند که در طول انجام پایان نامه  تمامی مراحل ذکر شده در ادامه ی همکاری نیز شامل تصحیح و رفع اشکال و توضیحات کامل خواهند بود.

 

آموزش بخش های نرم افزاری بعد از انجام پایان نامه ارشد , کارشناسی و دکتری

آموزشیار بخش های نرم افزاری پایان نامه را به طور کامل به دانشجویان آموزش می دهد و خود دانشجو نیز می تواند با تسلط بر نرم افزار مربوطه اقدام به شبیه سازی ،تحلیل ،مدلسازی و یا پیاده سازی پایان نامه انجام شده نماید.در قسمت آموزش و انجام شبیه سازی می توانید نرم افزارهای کاربردی در انجام پایان نامه را مشاهد نمایید.

بررسی نهایی پایان نامه ارشد

پس از اتمام نگارش پایان نامه ارشد پایان نامه توسط سایر محققین بررسی می شود و با استفاده از نرم افزارهای بررسی متون پایان نامه کیفیت پایان نامه و به روز بودن منابع و متن پایان نامه مورد بررسی قرار میگیرد.

استخراج مقاله بعد از انجام پایان نامه ارشد

بعد از انجام پایان نامه ، در صورت نیاز دانشجو و با توافق طرفین شرایط استخراج و نگارش مقاله از پایان نامه بیان گردیده و استخراج مقاله با توجه به نیاز دانشجو انجام می شود.

انجام پایان نامه کارشناسی و ارشد در تمامی رشته ها

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد  رشته های فنی مهندسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد  رشته های علوم پزشکی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم پایه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم انسانی

Slide2 مشاوره انجام پایان نامه

انجام پایان نامه دکتری

انجام پایان نامه های دکتری نسبت به پایان نامه های کارشناسی ارشد،دشوارتر و پیچیده تر هستند.

نگارش پروپوزال دکتری معمولا زمانی حدود 3 ماه نیاز دارد.

در پایان نامه دکتری ما به دنبال ارائه مدل یا روش و یا الگوریتمی جدید هستیم.

دانشجویان دکتری معمولا به 2 مقاله معتبر جهت دفاع از پایان نامه خود نیاز دارند .

پس بدون شک سطح پایان نامه ارائه شده باید بسیار بالا باشد تا قابلیت استخراج مقاله را داشته باشد.

تعیین موضوع پایان نامه دکتری

در  صورتی که موضوع پایان نامه دکتری از جانب استاد باشد ما آن را با محققین و متخصصین خود درمیان گذاشته و در صورت داشتن توانایی در انجام پایان نامه با شما در ارتباط خواهیم بود.تمامی اصلاحات استاد راهنمای شما ظرف ۱۲ تا ۴۸ ساعت رفع می گردد و شما می توانید هر لحظه هم با پشتیبان ما به صورت تلفنی یا ایمیل در ارتباط باشید.همچنین پس از دفاع شما موظف هستید برای تحویل پایان نامه خود به دانشگاه نکات گفته شده داوران را در پایان نامه خود رعایت کنید که تمامی نکات توسط ما انجام می شود.

انجام پایان نامه دکتری در تمامی رشته ها

انجام پایان نامه دکتری فنی مهندسی

انجام پایان نامه دکتری علوم پزشکی

انجام پایان نامه دکتری علوم پایه

انجام پایان نامه دکتری علوم انسانی

انجام پایان نامه ارشد و دکتری مهندسی شیمی

کلینیک تخصصی پایان نامه و انجام پروژه های دانشجویی آموزشیار در کلیه مقاطع ارشد و دکتری رشته و گرایش های مهندسی شیمی با بهره گیری از زبده ترین اساتید رشته شما آماده ارائه خدمات انجام پایان نامه ارشد مهندسی شیمی و گرایش های آن در اسرع وقت میباشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

انجام پایان نامه روانشناسی و انجام پایان نامه علوم تربیتی

انجام پایان نامه های تخصصی کارشناسی ارشد و دکتری کلیه ی گرایش های روانشناسی و علوم تربیتی،توسط فارغ التحصیلان و دانشجویان دکتری دانشگاه های برتر ایران.انجام مرحله به مرحله و آموزش گام به گام به همراه انجام تحلیل های نرم افزاری مربوط به پایان نامه.استفاده از مقالات روز و معتبر در استخراج پایان نامه های روانشناسی و علوم رفتاری.

انجام پروژه و پایان نامه نرم افزار MATLAB

نرم افزار متلب پرکاربردترین نرم افزار انجام پروژه و پایان نامه می باشد.کدنویسی متلب نیاز به تخصص و تجربه دارد.مخصوصا در هر گرایش و رشته ای شبیه سازی با این نرم افزار متفاوت می باشد.از این نرم افزار جهت طراحی،شبیه سازی،بهینه سازی پایان نامه و پروژه ها استفاده می شود.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران آب

گرایش آب،یکی از گرایش های اصلی و تخصصی مهندسی عمران می باشد،و پایان نامه های کاربردی فراوانی در مقاطع ارشد و دکتری در این گرایش و زیر مجموعه های رشته مهندسی عمران آب انجام می گردد.انجام پایان در سه گرایش اصلی هیدرولیک، هیدرولوژی و مدیریت و برنامه­ ریزی منابع آب توسط آموزشیار انجام می پذیرد.

 

انجام پایان نامه عمران سازه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی عمران سازه با بالاترین کیفیت توسط زیرگروه تخصصی مهندسی سازه و زلزله گروه آموزشیار در اسرع وقت و قیمت منحصر بفرد

 

انجام تخصصی پایان نامه کارشناسی ارشد ودکتری

ما پشتیبانی دانشجویان تمامی شهرها و استان ها را ضمانت می نماییم.علاوه بر دانشجویان مشغول به تحصیل در تهران ،دانشجویان شهرهای اصفهان,شیراز,کرمان,بوشهر,زنجان,تبریز,مشهد,همدان,یزد,کرمانشاه,سمنان,شهرکرد,سنندج,زاهدان,ساری,رشت,گرگان و سایر شهرها می توانند از خدمات مشاوره و انجام پایان نامه آموزشیار برخوردار شوند.آموزش کامل پایان نامه و ارائه کاملترین خدمات مشاوره پایان نامه به تمامی دانشجویان انجام می شود.دانشجویان ساکن در شهرستان می توانند با ما تماس بگیرند.

مشاوره انجام پایان نامه و آموزش آن

آموزشیار هرگز پایان نامه آماده در اختیار شما قرار نمی دهد.ما مرحله به مرحله و با نظارت استاد راهنما پایان نامه را انجام و سپس به دانشجو آموزش می دهیم.

مشاوره انجام پایان نامه های جدید و با کیفیت

 

مشاوره پایان نامه

مشاوره انجام  پایان نامه در رشته های دانشگاهی و تمامی مقاطع کارشناسی , ارشد و دکتری , نگارش دقیق پروپوزال ارشد ودکتری و مشاوره انجام پروژه های دانشگاهی نرم افزاری ,پروژه های ساخت و آموزش نرم افزارهای تخصصی را از مرجع تخصصی پایان نامه بخواهید .انجام پایان نامه خدمات اصلی گروه پژوهشی مرجع تخصصی پایان نامه آموزشیار می باشد.تیم مشاورین و محققین ما آماده پشتیبانی شما می باشند.